youtubeinstagramtwitterfacebook
 
Tauron


Igor śladem… Igora?

27 maja 2016 r. 11:23, Artur Gąsiorowski
Co łączy Igora Griszczuka z Igorem Miliciciem? Okazuje się, że całkiem sporo i nie tylko imię oraz fakt, że Anwil Włocławek reprezentowali jako zawodnicy oraz trenerzy. Białorusin z polskim paszportem wygrywał dla klubu medale jako gracz i szkoleniowiec, a teraz jego śladem podąża Chorwat, który z Polską związany jest od wielu lat.
więcej

Czy Igor zdejmie klątwę?

25 maja 2016 r. 03:22, Michał Fałkowski
Licznik tyka. Nie, nie chodzi o licznik meczów bez porażki w Hali Mistrzów – ten zatrzymał się na liczbie kolejnych 18. wygranych. Chodzi o licznik, który bije od sezonu 2009/2010, czyli od momentu, w którym kiedy zespół Igora Griszczuka zdobył ostatni medal dla klubu z Kujaw. W przededniu rywalizacji o brązowe medale inny Igor, Igor Milicić, staje przed szansą zdjęcia klątwy swojego imiennika.
więcej

Bilety na mecz o 3. miejsce z Energą Czarnymi

24 maja 2016 r. 04:01, Michał Fałkowski
Sezon, który miał być powrotem Anwilu Włocławek do ósemki, może zakończyć się dla Rottweilerów osiągnięciem zgoła innego sukcesu. Już w niedzielę Rottweilery podejmą u siebie Energę Czarnych Słupsk w pierwszym meczu rywalizacji o brązowe medale! Bilety można kupować w salonach EMPiK, STS i na www.kupbilet.pl.
więcej

Wybieramy MVP maja. Andjusić zwycięża w kwietniu

24 maja 2016 r. 08:34, Redakcja
Już teraz rozpoczynamy wybory MVP maja. W siedmiu rozegranych dotychczas majowych meczach najbardziej wyróżnili się: Fiodor Dmitriew, Robert Tomaszek, David Jelinek i Danilo Andjusić. Ten ostatni wygrał głosowanie kwietniowe i z pewnością teraz także będzie się liczył w plebiscycie kibiców Anwilu Włocławek. Głosować można za pomocą naszej sondy oraz klikając „Lubię to” pod zdjęciem w specjalnej galerii na Facebooku.
więcej

Już jest: Anwil TEAM nr 13

23 maja 2016 r. 10:03, Michał Fałkowski
Podczas półfinału play-off powiększone wydanie magazynu meczowego Anwil TEAM otrzymali kibice, którzy przyszli na spotkanie z Rosą Radom. Dziś publikujemy wersję elektroniczną, a tam m.in. wywiad z Kervinem Bristolem, z którym rozmawiamy o blaskach i cieniach trwającego sezonu, o znanych wszystkich akcjach alley-oop, o pochodzeniu gracza oraz… umiejętnościach językowych.
więcej
1
2
3
4
5

4. mecz półfinału play-off Anwil – Rosa Radom: Skrót meczu

20 maja 2016 r. 09:29, Micron Movies
Pomimo porażki, nie ma powodów do smutku - Anwil Włocławek walczył do samego końca i choć uległ w półfinałowej serii Rosie Radom, to jednak nie zakończył przecież jeszcze sezonu. Porażka w czwartek 61:75 sprawia, że za kilkanaście dni Rottweilery podejmą rękawicę w starciu o trzecie miejsce. Hala Mistrzów jeszcze będzie wybuchać w radości!

4. mecz półfinału play-off Anwil – Rosa Radom: Konferencja prasowa

20 maja 2016 r. 09:28, Micron Movies
Anwil TV i Micron Movies zapraszają do obejrzenia konferencji prasowej, która odbyła się tuż po zakończeniu meczu Anwilu Włocławek z Rosą Radom (61:75). Udział w konferencji wzięli: trener Wojciech Kamiński, rozgrywający Torey Thomas oraz trener Igor Milicić i rozgrywający Kamil Łączyński.

3. mecz półfinału play-off Anwil – Rosa Radom: Skrót meczu

19 maja 2016 r. 09:30, Micron Movies
Choć po pierwszej kwarcie Rosa Radom miała już 15 punktów przewagi, Anwil Włocławek nie poddał się i w drugiej odsłonie zwarł szyki celem odrobienia strat. Niestety, drugi zespół rundy zasadniczej był zbyt silny we wtorkowy wieczór i wygrywając 71:56, przełamał przewagę parkietu Rottweilerów. Zapraszamy na skrót spotkania przygotowany przez Anwil TV.

3. mecz półfinału play-off Anwil – Rosa Radom: Konferencja prasowa

19 maja 2016 r. 09:29, Micron Movies
Anwil TV i Micron Movies zapraszają do obejrzenia konferencji prasowej, która odbyła się tuż po zakończeniu meczu Anwilu Włocławek z Rosą Radom (56:71). Udział w konferencji wzięli: trener Wojciech Kamiński, rzucający Michał Sokołowski oraz trener Igor Milicić i i skrzydłowy Bartosz Diduszko.

Wywiad z Danilo Andjusić

3 maja 2016 r. 09:02, Micron Movies
Zapraszamy na wywiad zrealizowany przez Anwil TV po drugim meczu ćwierćfinałowym play-off. Anwil Włocławek pokonał King Wilki Morskie Szczecin 68:50, a jednym z kluczowych graczy w szeregach gospodarzy był Danilo Andjusić. Serb zdobył 15 punktów, a po zakończeniu spotkania opowiedział o swojej formie i o tym czy wpływ ma na nią przyjazd żony.
1
2
3
4
5
Aktualności
Video
PLAY-OFF 2016
3
0
1
3
3
0
0
0
3
1
3
0
3
1
Z naszej galerii
KupBilety.pl
Następny mecz
Niedziela, 29 maja 2016r.
godzina: 18:00
Energa Czarni Słupsk
Włocławek, Polska
Poprzedni mecz
Czwartek, 19 maja 2016r.
Rosa Radom
Włocławek, Polska
wynik : 61:75
Ankieta

Najlepszym koszykarzem Anwilu Włocławek w maju był:

Fiodor Dmitriew
Robert Tomaszek
David Jelinek
Danilo Andjusić

Anwil Karnety na sezon 2015-2016
Wirtualna Hala Mistrzów
Wirtualna Hala Mistrzów
Historia klubu
Historia WTK
Releacje radiowe
Transmisje On-Line
TKM
TKM
WŁOCŁAWEKANWIL S.A.

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partnerzy